Hakkımda

Merhabalar; Ben 1987 yılında Sivas 'ta doğdum. Orta okul zamanlarımdan beri web yazılım ve programlamaya merak duydum, açıkçası kendimi yazılım üzerine geliştirmek istiyordum.

Bazı basit html siteler denemeler vs. yaparak başladığım web yazılımına , üniversiteyi bu alanda okuyarak geliştirmeye karar verdim. (Bu siteyi, o zamanlar ingilizcem iyi olmadığı için kaynak bulmakta zorluk çekiyordum benim gibi istekli genç arkadaşlara biraz da olsa yardımcı olabilmek amacıyla yaptım :) )

Sonuç olarak 2010 yılında Matematik - Bilgisayar Bölümünden mezun oldum. Birkaç web yazılım firmasında çalıştıktan sonra Antalya Web tasarım firması olan Maxantalya firmasını kurdum. Web tasarım, Web tabanlı yazılım, Arama motoru optimizasyonu (SEO), Web site bakım hizmeti vermekteyim.

Bana e- mail adresimden ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğim.

Saygılarımla... Esenlikler...
Çevrimiçi :
16
Günlük :
322
Haftalık :
1510
Aylık :
4896
Copyright © 2010 İşbara Alp Sönmez – Programlama Örnekleri. Her hakkı saklıdır. www.alpsonmez.com Bu sitedeki herhangi bir içeriğin, "herhangi bir sitede veya forumda" iznim dışında paylaşım yapılması durumunda hukuki dava açacağımı tarafınıza arz ederim. "Öğrenciler dilediği gibi kullanabilir."